Aktualności

20-10-2010

Hospicjum To Też Życie


W ramach VII już kampanii Hospicjum To Też Życie Warmińsko- Mazurskie Stowarzyszenie Opieki Paliatywnej w Bartoszycach zorganizowało 8.10.2010r w tym roku na rzecz dzieci osieroconych Koncert Charytatywny w MDK (Młodzieżowy Dom Kultury) w Bartoszycach.

Kategoria: informacje
Napisał: admin

więcej zdjęć zapraszamy do galerii

W koncercie wzięli udział wolontariusze akcyjni, którzy towarzyszą nam od kilku lat a zwłaszcza opiekunowie zespołów: MDK, zespłu wokalno- instrumentalnego GKO (Garnizonowy Klub Oficerski), młodzież z Zespołu Szkół
Ponadgimnazjalnych nr.2 w Bartoszycach
pod opieką Koordynatora wolontariatu hospicyjnego.
Koncert jak co roku fantastycznie poprowadzili Pani Ewa Grodzka i Pan Robert Koniuszy – nasi niezawodni wolontariusze akcyjni.

Celem kampanii Hospicjum To Też Życie jest, jak co roku uwrażliwienie społeczeństwa na działalność oraz potrzeby ośrodków paliatywno hospicyjnych.

Podczas koncertu przy stoliku ze zniczami opatrzonymi okolicznościowymi naklejkami Pamiętam z wielkim zaangażowaniem pracowały wolontariuszki i wolontariusze.

Ze sprzedaży zniczy podczas koncertu uzyskano kwotę 729,60 z

więcej zdjęć zapraszamy do galerii


poprzednia strona: Galeria
następna strona: Kontakt z nami


Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Przyjaciół Opieki Paliatywnej w Bartoszycach Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Przyjaciół Opieki Paliatywnej w Bartoszycach
Powered by CMS Made Simple, projektowanie stron internetowych INiT7