Informacje z działalności

30-12-2010

Bajkowy wieczór z Mikołajem


W ramach VII już kampanii Hospicjum To Też Życie Warmińsko–Mazurskie Stowarzyszenie Przyjaciół Opieki Paliatywnej w Bartoszycach na rzecz  dzieci osieroconych.
Kategoria: informacje
Napisał: admin


Tuż przed świętami Bożego Narodzenia w grudniu 2010 r. w świetlicy osiedlowej Stowarzyszenia  Feniks  zorganizowano Bajkowy wieczór z Mikołajem na rzecz dzieci osieroconych.

Adresatami były najmłodsze dzieci ze świetlicy Feniks, oraz dzieci z rodzin znajdujących się  pod opieką Hospicjum Domowego wspieranego przez Warmińsko – Mazurskie Stowarzyszenie Przyjaciół Opieki Paliatywnej w Bartoszycach.

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Bartoszycach pod kierunkiem naszego koordynatora ds. wolontariatu p.Agnieszki Wróblewskiej wzięli udział w inscenizacji bajki J.Brzechwy

Pchła Szachrajka. Klub Honorowych Krwiodawców przygotował dzieciom fantastyczną zabawę i niesamowite prezenty, które przyniósł maluchom… prawdziwy mikołaj!

Wspólne działanie bartoszyckich organizacji pozwoliło dzieciom przeżyć prawdziwie  bajkowy wieczór.

zobacz zdjęcia z "Bajkowego wieczoru" w naszej galeriiWarmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Przyjaciół Opieki Paliatywnej w Bartoszycach Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Przyjaciół Opieki Paliatywnej w Bartoszycach
Powered by CMS Made Simple, projektowanie stron internetowych INiT7