Informacje z działalności

Strona 1 z 2  > >>

30-09-2011
Kategoria: informacje
Napisał: admin
Od 9 – 29 IX 2011r. czterech polskich wolontariuszy 50 + przebywało w Holandii. Wybrani zostali drogą selekcji i rozmów kwalifikacyjnych przez Federację Organizacji Socjalnych FOSa z Olsztyna, która jest realizatorem projektu ze strony polskiej.
10-09-2011
Kategoria: informacje
Napisał: admin

W dniach 2-3 września 2011 r. w Elblągu odbyło się rokroczne spotkanie organizacji socjalnych Federacji FOSa organizowane we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Polskim Stowarzyszeniem na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Elblągu, w którym nasze Stowarzyszenie wzięło aktywny udział.

30-04-2011
Kategoria: informacje
Napisał: admin
Do akcji Pola Nadziei włączyło się Warmińsko – Mazurskie Stowarzyszenie Przyjaciół Opieki Paliatywnej w Bartoszycach.
30-03-2011
Kategoria: informacje
Napisał: admin

Nic na świecie nie zastąpi wytrwałości. Nie zastąpi jej talent - nie ma nic powszechniejszego niż ludzie utalentowani, którzy nie odnoszą sukcesów. Nie uczyni niczego sam geniusz - nie nagradzany geniusz to już prawie przysłowie. Nie uczyni niczego też samo wykształcenie - świat jest pełen ludzi wykształconych, o których zapomniano. Tylko wytrwałość i determinacja są wszechmocne". Calvin Coolidge

30-12-2010
Kategoria: informacje
Napisał: admin
W ramach VII już kampanii Hospicjum To Też Życie Warmińsko–Mazurskie Stowarzyszenie Przyjaciół Opieki Paliatywnej w Bartoszycach na rzecz  dzieci osieroconych.


Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Przyjaciół Opieki Paliatywnej w Bartoszycach Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Przyjaciół Opieki Paliatywnej w Bartoszycach
Powered by CMS Made Simple, projektowanie stron internetowych INiT7