Aktualności

09-05-2018

Kwiecień 2018 r


Kwiecień 2018 r WIZYTA STUDYJNA Z ELEMENTAMI WARSZTATÓW I ANKIETY UCZESTNICZĄCEJ
Kategoria: ogólna
Napisał: admin

Nasze Stowarzyszenie mając na celu  rozwijanie i poznawanie dobrych praktyk wzięło udział w projekcie Unii Europejskiej „ Nowe wyzwania – europejskie doświadczenia”.W ramach tego projektu przeznaczonego dla organizacji pozarządowych dwie osoby z naszego Stowarzyszenia uczestniczyły w szkoleniu, które odbyło się w dniach 16-20 kwietnia br. w Walencji.

Szkolenie prowadzone było w języku angielskim. Intensywny program szkolenia (od 9.30 do 17.00) obejmował wizyty studyjne w organizacjach pozarządowych (Xabec, Consell de la Joventut de Valencia, Actiyam ONG, Alanna, Fundation Novaterra, Europe Direct Valencia ) oraz warsztaty prowadzone przez organizację goszczącą tj. Assocacion Intercultural Europea – Go Europe.

Odwiedzane instytucje i stowarzyszenia, jak również tematy warsztatów były interesujące i bardzo przydatne, gdyż dały nam możliwość wymiany doświadczeń z zakresu funkcjonowania organizacji pozarządowych, a co najważniejsze możliwość poznania dobrych praktyk.

Wizyta w regionalnym biurze informacji Europe Direct Valencia pozwoliła nam zapoznać się między innymi z formami pomocy jakie oferuje organizacjom pozarządowym ( Non- Government Organisation) Unia Europejska.

Zdobytą wiedzą, doświadczeniem i refleksajmi z udziału w  programie „ Nowe wyzwania – europejskie doświadczenia” podzielimy się z pozostałymi członkami Stowarzyszenia na zorganizowanych w tym celu warsztatach , na które wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy
8 maja 2018 do siedziby Stowarzyszenia.

poprzednia strona: Galeria
następna strona: Kontakt z nami


Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Przyjaciół Opieki Paliatywnej w Bartoszycach Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Przyjaciół Opieki Paliatywnej w Bartoszycach
Powered by CMS Made Simple, projektowanie stron internetowych INiT7