Aktualności

<< <  Strona 11 z 12  > >>

30-04-2011
Kategoria: informacje
Napisał: admin
Do akcji Pola Nadziei włączyło się Warmińsko – Mazurskie Stowarzyszenie Przyjaciół Opieki Paliatywnej w Bartoszycach.
30-03-2011
Kategoria: informacje
Napisał: admin

Nic na świecie nie zastąpi wytrwałości. Nie zastąpi jej talent - nie ma nic powszechniejszego niż ludzie utalentowani, którzy nie odnoszą sukcesów. Nie uczyni niczego sam geniusz - nie nagradzany geniusz to już prawie przysłowie. Nie uczyni niczego też samo wykształcenie - świat jest pełen ludzi wykształconych, o których zapomniano. Tylko wytrwałość i determinacja są wszechmocne". Calvin Coolidge

30-12-2010
Kategoria: informacje
Napisał: admin
W ramach VII już kampanii Hospicjum To Też Życie Warmińsko–Mazurskie Stowarzyszenie Przyjaciół Opieki Paliatywnej w Bartoszycach na rzecz  dzieci osieroconych.
23-12-2010
Kategoria: informacje
Napisał: admin
W ramach VII  kampanii Hospicjum To Też Życie Warmińsko- Mazurskie Stowarzyszenie Przyjaciół Opieki Paliatywnej w Bartoszycach zorganizowało na rzecz dzieci osieroconych min. Konkurs plastyczny dla najmłodszych Słonik Mój Przyjaciel.
10-11-2010
Kategoria: informacje
Napisał: admin
Akcja- Znicz Pamiętam to następne działanie Warmińsko – Mazurskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Opieki Paliatywnej, która zaplanowana była w terminie 26.10.2010 - 2.11.2010., na rzecz bartoszyckiego hospicjum domowego.

poprzednia strona: Galeria
następna strona: Kontakt z nami


Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Przyjaciół Opieki Paliatywnej w Bartoszycach Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Przyjaciół Opieki Paliatywnej w Bartoszycach
Powered by CMS Made Simple, projektowanie stron internetowych INiT7